Dziecięce fantazje

20150518-182935
Imię dziecka:
Gabriela
Wiek:
15
Województwo:
lubelskie
Choroba:

ostra białaczka limfoblastyczna

Gabrysia pierwszy raz zachorowała w wieku 5 lat. Zdiagnozowano u niej wtedy ostrą białaczkę limfoblastyczną. Dziewczynka przeszła półroczną chemioterapię w szpitalu, a następnie przyjmowała chemię podtrzymującą w domu. Niestety na początku 2015 roku nastąpiła wznowa i cały proces leczenia musi zostać powtórzony. Organizm Gabrysi jest mocno osłabiony agresywną chemią i ciągle pojawiają się kolejne powikłania (głównie związane z wątrobą) utrudniające kontynuowanie leczenia.

Xbox one z zestawem gier FANTAZJA SPEŁNIONA

W związku z chorobą Gabrysia nie może rozwijać swoich zainteresowań ani robić tego, co lubi najbardziej, czyli jeździć konno, na rowerze ani tańczyć w balecie. Wznowa białaczki spowodowała powrót wszystkich bolesnych wspomnień. Dziewczynce brakuje także bardzo kontaktów z innymi dziećmi. Brakuje jej zabawy i śmiechu. Właśnie dlatego marzy o konsoli xbox one wraz z zestawem gier. Taka konsola to przecież ogromna frajda, która pozwala odgonić wszystkie złe, czarne, smutne myśli... Pozwala zatracić się w dziecięcej zabawie, a właśnie tego potrzebuje teraz Gabrysia!

Duży telewizor

Aby móc grać na konsoli Gabrysia potrzebuje telewizora. Brakuje jej odpowiedniego sprzętu, dlatego nowy, duży telewizor byłby idealnym i niezbędnym dopełnieniem do konsoli. Dzięki niemu dziewczynka będzie mogła również odpoczywać przy ulubionych bajkach oraz oglądać interesujące ją programy o zwierzętach.