Dziecięce fantazje

Fot
Imię dziecka:
Natalia
Wiek:
11
Województwo:
zachodniopomorskie
Choroba:

mózgowe porażenie dziecięce

6-letnia Natalka choruje na mózgowe porażenie dziecięce pod postacią niedowładu prawostronnego. Jeszcze kilka lat temu lekarze twierdzili, że będzie „warzywkiem” i sugerowali, aby oddać ją do hospicjum.  Mama postanowiła jednak zawalczyć o córkę i całkowicie się dla niej poświęciła. Dzięki niezwykle intensywnej rehabilitacji i ogromowi włożonego wysiłku dziewczynka próbuje już samodzielnie się poruszać i komunikować. Ma wprawdzie kłopoty z mową, kuleje i wymaga pomocy w wielu najprostszych czynnościach, ale nie przestaje ćwiczyć i osiągnęła już dużo więcej niż przewidywali specjaliści.

Smartfon FANTAZJA SPEŁNIONA

Natalka to śliczna, uśmiechnięta dziewczynka, która cieszy się z każdego drobiazgu. Niestety sytuacja rodzinna i finansowa 6-latki jest bardzo ciężka i mama nie może sobie pozwolić na spełnienie jej dziecięcych marzeń. A Natalka tak bardzo chciałaby dostać nowoczesnego smartfona.

Sprzęty domowe i przybory szkolne FANTAZJA SPEŁNIONA

Sytuacja finansowa rodziny jest trudna, a rehabilitacja i leczenie Natalki jest bardzo kosztowne. Pieniędzy nie zawsze starcza na potrzebne sprzęty codziennego użytku i zaspokojenie wszystkich potrzeb rosnącej dziewczynki.