Dziecięce fantazje

Win-20150702-124932.JPG
Imię dziecka:
Gerard
Wiek:
16
Województwo:
warmińsko-mazurskie
Choroba:

przewlekła schyłkowa niewydolność nerek

U Gerarda wadę całego układu moczowego wykryto, kiedy jeszcze był w brzuchu mamy. Jego nerki w ogóle nie pracowały, dlatego trzeba je było operacyjnie usunąć. Gdy chłopiec miał 10 lat, przeprowadzono przeszczep, ale niestety w ciągu roku nastąpiło 12 odrzutów. W związku z tym Gerard musi być dializowany. W ciągu doby przez 12 godzin jest podłączony do specjalistycznego sprzętu. Mimo dializ jest bardzo osłabiony, czasem nie ma siły wstać z łóżka, a jego wyniki nie są prawidłowe. Został zakwalifikowany do następnego przeszczepu, ale czas oczekiwania na operację będzie prawdopodobnie bardzo długi…

Dron FANTAZJA SPEŁNIONA

Kiedyś Gerard uwielbiał sport, ale niestety teraz wszelka aktywność fizyczna jest niemożliwa. Chłopiec zaczął się interesować nowinkami technologicznymi oraz zabawami konstruktorskimi. W jego głowie pojawiło się marzenie o własnym dronie. Chciałby nauczyć się nim sterować oraz robić profesjonalne zdjęcia i kręcić filmiki z lotu ptaka. Takie urządzenie będzie nie tylko okazją do wspaniałej zabawy, ale również pozwoli Gerardowi rozwijać nowe pasje.

Tablet FANTAZJA SPEŁNIONA

Aby Gerard mógł korzystać ze wszystkich możliwość drona, potrzebny mu jest tablet. Kamera z drona będzie przekazywać obraz na tablet, umożliwiając jego podgląd i rejestrację. Chłopiec będzie też mógł korzystać ze specjalnych aplikacji przeznaczonych dla właścicieli latających urządzeń.