Dziecięce fantazje

WZ
Imię dziecka:
Weronika
Wiek:
20
Województwo:
lubuskie
Choroba:

ostra białaczka szpikowa

Pierwszy raz ostrą białaczkę szpikową zdiagnozowano u Weroniki w kwietniu 2010 roku. Przeszła chemio i radioterapię oraz przeszczep szpiku kostnego. Wydawało się, że choroba została pokonana, ale po 3 latach wróciła. Potrzebny był kolejny przeszczep, a pod koniec 2015 roku następny. Dziewczyna praktycznie cały czas jest w szpitalu, ciągle pojawiają się infekcje, powikłania (w tym bardzo poważne jak sepsa) oraz spadki parametrów krwi. Nastolatka przyjmuje ogromną ilość leków. Z powodu choroby większość swojego okresu dorastania spędziła na oddziałach szpitalnych.

Lustrzanka FANTAZJA SPEŁNIONA

Weronika niedawno odkryła w sobie nową pasję i talent do fotografowania. Na chwilę obecną zdjęcia robi telefonem komórkowym, ale marzy jej się nowoczesny aparat fotograficzny typu lustrzanka. Mogłaby w pełni wykorzystać jego możliwości, rozwijać swoje hobby i choć na chwilę zapomnieć o szpitalnym łóżku i kroplówkach.

Zakupy w centrum handlowym

Weronika interesuje się również modą, dlatego chciałaby spędzić czas w centrum handlowym na zakupach odzieżowych. Marzy jej się nowa stylizacja, która ukryłaby chorobę i pozwoliła poczuć się atrakcyjną dziewczyną. Taki czas oderwania się od przykrej codzienności jest jej bardzo potrzebny...