Dziecięce fantazje

HS
Imię dziecka:
Hubert
Wiek:
14
Województwo:
zachodniopomorskie
Choroba:

ziarnica złośliwa

Hubert miał szczęście w nieszczęściu, ponieważ dzięki temu, że jego mama jest pielęgniarką, bardzo szybko udało się zdiagnozować jego chorobę. Chłopiec uczęszczał do szkoły sportowej i co jakiś czas miał badania okresowe. Kiedy okazało się, że nie wszystkie wyniki są w porządku, mama nalegała na kolejne badania. Tomografia klatki piersiowej wykazała chłoniaka – chorobę nowotworową układu chłonnego. Najpierw wdrożono chemioterapię, później konieczna była operacja, a na końcu naświetlania. Hubert bardzo dzielnie znosi leczenie!

Xbox FANTAZJA SPEŁNIONA

Największym marzeniem Huberta jest konsola Xbox, na której mógłby grać ze swoją młodszą siostrzyczką. Dziewczynka ogromnie przeżyła chorobę brata, dlatego teraz tak ważne jest, aby rodzeństwo spędzało ze sobą jak najwięcej czasu i żeby był to czas radosny i pogodny, wypełniony wspólną zabawa i śmiechem.

Laptop FANTAZJA SPEŁNIONA

Hubert marzy też o laptopie, który byłby bardzo przydatną pomocą w okresie, kiedy chłopiec przebywa głównie w domu i musi mieć indywidualny tok nauczania. Laptopa będzie też mógł zabrać ze sobą do szpitala, dzięki czemu czas będzie mu tam płynął szybciej i przyjemniej.

Smartfon FANTAZJA SPEŁNIONA

Ostatnim marzeniem chłopca jest smartfon. Hubert nie chce odstawać od rówieśników, bo już i tak czuje, że jest inny z powodu choroby. Wszyscy jego koledzy mają własne telefony, dlatego 10-latek bardzo by się ucieszył, gdyby i on dostał upragnionego smartfona, który umożliwiłby mu kontakt z ukochanym tatusiem, siostrą oraz kolegami w te dni, kiedy musi przebywać na oddziale.