Dziecięce fantazje

KL
Imię dziecka:
Kacper
Wiek:
16
Województwo:
lubelskie
Choroba:

dystrofia mięśniowa Duchenne’a

Kacpra zdiagnozowano dopiero, kiedy miał 8 lat. Wcześniej zaczęły się problemy z chodzeniem. Chłopiec był wolniejszy i mniej sprawny niż inne dzieci, ale lekarz nie widział powodów do niepokoju. Niestety wkrótce okazało się, że dziecko cierpi na bardzo poważną chorobę genetyczną  - dystrofię mięśniową Duchenne’a. Od kiedy Kacprowi zaczęto podawać sterydy, przestał chodzić i od paru lat porusza się wyłącznie na wózku inwalidzkim. Choroba ma charakter postępujący, dlatego chłopiec wymaga stałej opieki i rehabilitacji.

Przenośny głośnik FANTAZJA SPEŁNIONA

Kacper uwielbia słuchać muzyki. Pomaga mu to zwalczyć stres i wyciszyć się w tych ciężkich chwilach, kiedy choroba szczególnie daje mu się we znaki. Chłopiec marzy o profesjonalnym przenośnym głośniku JBL Xtreme 2 w kolorze czarnym, który pozwoliłby mu czerpać z muzyki jeszcze większą przyjemność.

Urządzenie 2 w 1 laptop + tablet FANTAZJA SPEŁNIONA

Kacper z powodu swojej choroby nie ma w życiu zbyt wielu rozrywek. Często jest przygnębiony i zmęczony. Marzy, żeby mieć urządzenie 2 w 1, które łączy funkcjonalność laptopa z wygodą i poręcznością tableta. Mógłby na nim oglądać filmy, grać w ukochane gry, rozmawiać z kolegami i mieć go przy sobie zawsze, kiedy tego potrzebuje.