Dziecięce fantazje

WG
Imię dziecka:
Wojciech
Wiek:
20
Województwo:
małopolskie
Choroba:

niewydolność nerek

Wojtek od urodzenia cierpi na niewydolność nerek. Ogromną część swojego życia spędził w szpitalu. W lutym 2016 roku trzeba było operacyjnie usunąć jedną z jego nerek. Niestety druga jest także niesprawna, dlatego nastolatek co drugi dzień jeździ do szpitala na dializy i czeka na zakwalifikowanie do przeszczepu. Chłopak od 10 lat wychowuje się w rodzinie zastępczej.

Zakupy w sklepie raperskim

Wojtek ma jedną największą pasję – muzykę. Uwielbia słuchać swoich ulubionych wokalistów i sam uczy się grać na gitarze. Interesuje się szczególnie rapem, dlatego  marzą mu się zakupy w sklepie z akcesoriami raperskimi – płytami, ubraniami i przeróżnymi dodatkami. Dla takiego fana jak on takie zakupy to prawdziwa gratka!

Telewizor

Drugim marzeniem Wojtka jest telewizor.  Mógłby na nim oglądać ulubione programy muzyczne, śledzić nowinki i być na bieżąco z wydarzeniami w muzycznym świecie. Choroba często uniemożliwia nastolatkowi wyjście z domu, dlatego marzy, żeby móc się choć trochę rozerwać w swoich czterech ścianach.

Smartfon

Ostatnią fantazją chłopaka jest nowoczesny smartfon. Jego wymarzony model to Samsung s6.  Telefon to czasem jedyny sposób, żeby móc z kimś porozmawiać, razem się pośmiać, podzielić się smutkami. W szpitalu, w którym Wojtek jest częstym gościem, bardzo mu brakuje kontaktów z bliskimi.