Dziecięce fantazje

WF
Imię dziecka:
Weronika
Wiek:
21
Województwo:
wielkopolskie
Choroba:

chłoniak Hodgkina

Weronika długo cierpiała z powodu złego samopoczucia, zanim lekarze odkryli, co jej jest. Najpierw bardzo schudła, ale rodzice myśleli, że to wynik stresu związanego ze zmianą klasy. Później doszedł ból barku, aż w końcu dziewczyna zaczęła strasznie kaszleć i narzekać na ucisk w przełyku. W międzyczasie badania krwi nic nie wykazały. Po kilku miesiącach wykonano jednak zdjęcie rentgenowskie, na którym było widać guza w klatce piersiowej. Lekarze zdiagnozowali nowotwór – chłoniak Hodgkina. Bezzwłocznie rozpoczęto podawanie chemioterapii.

Aparat fotograficzny

Weronika to nastolatka o wielu zainteresowaniach. Uwielbia świat fantastyki, kulturę japońską, a ponad wszystko kocha fotografować. Wszystkie ważne dla niej momenty lubi mieć uwiecznione na zdjęciach. Marzy jej się aparat fotograficzny, najchętniej model Sony DSC-HX60, którego ze względu na mały rozmiar, mogłaby mieć zawsze przy sobie.

Bilety na operę "Traviata"

Dziewczyna ma jeszcze jedną nietypową pasję – uwielbia teatr i operę. Dla niej to najlepsza forma spędzania czasu, która dostarcza jej ogromnych wrażeń i wspaniałych emocji. Weronika najbardziej na świecie chciałaby się wybrać wraz ze swoim chłopakiem na operę „Traviata”, która będzie wystawiana w Teatrze Wielkim w Poznaniu w grudniu 2016 roku.