Dziecięce fantazje

Pskr
Imię dziecka:
Paulina
Wiek:
22
Województwo:
warmińsko-mazurskie
Choroba:

rak żołądka

Paulinę od jakiegoś czasu bolał żołądek i praktycznie nie mogła nic jeść. Morfologia wykazała stan zapalny, dlatego przeprowadzono kolejne badania, w tym gastroskopię. Niestety wyniki były dramatyczne. Okazało się, że dziewczyna ma raka trzonu żołądka. Leczenie rozpoczęto od wdrożenia chemioterapii, ale prawdopodobnie konieczna będzie także operacja.

Duży telewizor

Paulina to młoda, pełna życia dziewczyna u progu dorosłości, która miała głowę pełną pomysłów, planów i marzeń. Na razie musi wszystkie swoje siły zmobilizować do walki z chorobą, ale z pewnością bardzo by się ucieszyła, gdyby spełniła się jedna z jej największych fantazji. Nastolatka chciałaby dostać duży telewizor, który mogłaby powiesić na ścianie w swoim pokoju. Taki sprzęt umiliłby jej ten trudny czas.

Duża kolumna wodna

Drugim marzeniem Pauliny jest duża kolumna wodna. Jest to urządzenie dostarczające miłych wrażeń wzrokowych, słuchowych i dotykowych, działające odprężająco, zachwycające efektem wznoszących się, barwnych pęcherzyków powietrznych. To także piękny element wystroju pokoju.