Dziecięce fantazje

KP
Imię dziecka:
Kinga
Wiek:
10
Województwo:
śląskie
Choroba:

ostra białaczka limfoblastyczna

Choroba zaatakowała Kingę nagle wiosną 2016 roku. Dziewczynka miała przez kilka dni gorączkę, bóle nóżek oraz powiększoną śledzionę. To, co wydawać by się mogło grypą, okazało się ostrą białaczką limfoblastyczną. Od tej pory codzienność 6-latki i jej rodziny to kroplówki z chemią, sterydy, spadki wyników, toczona krew, bolący całymi dniami brzuszek i nogi, wypalony przewód pokarmowy, długie nieprzespane noce… Kinga jest bardzo rzadkim gościem w swoim domu, a leczenie szpitalne potrwa jeszcze co najmniej do listopada.

Boombox z mikrofonem FANTAZJA SPEŁNIONA

Kinia uwielbia śpiewać, a kiedy tylko może, nagrywa piosenki w swoim wykonaniu na telefonie mamy. Potem je odsłuchuje i tak całymi godzinami! Właśnie dlatego marzy jej się prawdziwy zestaw do karaoke, tzw. boombox z mikrofonem, ozdobiony motywami z jej ulubionej bajki  –  „Kraina Lodu”.

Zamek Playmobil FANTAZJA SPEŁNIONA

Kinga, jak każda mała dziewczynka uwielbia lalki, królewny, bale i zamki. Jej marzeniem jest pałac dla księżniczki firmy Playmobil z mnóstwem komnat i baśniowych akcentów. Ten przepiękny, barwny zamek przeniesie dziewczynkę do świata pełnego fantastycznych przygód i niezwykłych zdarzeń!