Dziecięce fantazje

KB.JPG
Imię dziecka:
Kacper
Wiek:
19
Województwo:
mazowieckie
Choroba:

chłoniak Burkitta

Kacper choruje od lutego 2016 roku. Początki były niepozorne, ponieważ praktycznie jedynym niepokojącym objawem było gorsze samopoczucie ogólne i osłabienie. Niestety niedługo potem rozegrał się prawdziwy dramat, ponieważ u chłopca doszło do perforacji żołądka. Przeprowadzono operację ratującą życie, ale później konieczne była następna, aby pobrać wycinek do badań. Okazało się, że Kacper ma nowotwór złośliwy - chłoniak Burkitta III stopnia, umiejscowiony w żołądku.

Play Station 4 FANTAZJA SPEŁNIONA

Kacper, jak większość chłopców w jego wieku interesuje się elektroniką i nowymi technologiami. Uwielbia gry, które przenoszą go w świat pełen akcji i niesamowitych przygód. Marzy mu się konsola Play Station 4, a ponieważ nastolatek grał kiedyś w piłkę nożną, idealnym dodatkiem do niej byłaby gra Fifa 16.

Duży telewizor

Aby wykorzystać rewelacyjne możliwości konsoli i cieszyć się wszystkimi detalami gier, Kacper potrzebuje dobrego telewizora. Marzy mu się model 50-calowy, który pozwoli mu całkowicie wczuć się w fantastyczny świat gier.

Rower górski FANTAZJA SPEŁNIONA

Kacprowi brakuje sportu i rywalizacji z kolegami na boisku, ale nie wiadomo, kiedy będzie mógł wrócić do piłki nożnej. Na razie bezpieczną formą aktyywności byłaby dla niego jazda na rowerze. Właśnie dlatego chłopak marzy o nowym rowerze górskim. Jego upragniony model to Power Kross Hexagon, ale z pewnością ucieszyłby się także z podobnego sprzętu.