Dziecięce fantazje

DKG
Imię dziecka:
Dawid
Wiek:
14
Województwo:
mazowieckie
Choroba:

nowotwór kości

Dawid nie ma łatwego życia. Przyszedł na świat z jedną nerką, parę lat temu zdiagnozowano u niego zespół Aspergera, a w zeszłym roku wykryto nowotwór złośliwy kości. Chłopczyk długo cierpiał z powodu bólu i obrzęku ręki, aż w końcu nie był jej w stanie nawet podnieść. W październiku 2016 roku przeszedł bardzo poważną operację. Było ryzyko, że rękę trzeba będzie amputować, ale ostatecznie lekarze wstawili całościową endoprotezę. Niestety nowotwór dał przerzuty na płuca, dlatego konieczne były dwie kolejne operacje oraz chemioterapia. Walka nadal trwa…

Wycieczka do Legolandu

Dawid wprost przepada za zabawą klockami Lego – to jego cały świat! Wciąż buduje zadziwiając wszystkich wyobraźnią i rozwiązaniami technicznymi. Pewnie dlatego marzy o wycieczce do Legolandu – do krainy z jego snów, gdzie mógłby zanurkować w kolorowy świat klocków i całkowicie zatracić się w zabawie.

Laptop FANTAZJA SPEŁNIONA

Drugim marzeniem Dawida jest nowoczesny, wydajny laptop. Chłopczyk jest bardzo inteligentnym dzieckiem, ale zamkniętym w swoim własnym świecie. Komputer pozwoliłby mu rozwijać zainteresowania, zgłębiać wiedzę i nawiązywać kontakty z rówieśnikami. Dawid w rzeczywistości wirtualnej czuje się jak ryba w wodzie, jest też dużo bardziej otwarty i spokojny.

Play Station 4 z grami FANTAZJA SPEŁNIONA

Ostatnią fantazją chłopca jest konsola Play Station 4 z zestawem ulubionych gier. To dla niego najlepsza forma spędzania wolnego czasu po szkole. Każda rozgrywka to wspaniała przygoda, ciekawe wyzwanie i przede wszystkim moc radości. To także sposób, aby zaprosić do wspólnej zabawy kolegów ze szkoły.