Dziecięce fantazje

MS
Imię dziecka:
Martyna
Wiek:
13
Województwo:
małopolskie
Choroba:

ostra białaczka limfoblastyczna

W marcu 2016 roku Martynka trafiła do szpitala z ostrą infekcją, wybroczynami na ciele i bardzo złymi wynikami morfologii. Wcześniej zdiagnozowano u niej tylko anemię, ale niestety dokładniejsze badania wykazały ostrą białaczkę limfoblastyczną. Rozpoczęło się podawanie chemii i sterydów przerywane powikłaniami i koniecznością przetaczania krwi. Dziewczynka nadal walczy…

Laptop FANTAZJA SPEŁNIONA

Ciężka choroba i równie wyczerpujące leczenie źle wpływają na psychikę Martynki. Stała się nerwowa, płaczliwa, niespokojna. Rodzice chcieliby podarować jej coś, o czym marzy, aby nieco ukoić jej nerwy. Niestety nie stać ich na zakup laptopa, który jest najważniejszą fantazją ich córeczki.

Pojazd elektryczny

Drugim marzeniem dziewczynki jest segway – dwukołowy, jednoosobowy pojazd elektryczny, przypominający deskorolkę. To świetny sposób, aby bez żadnego wysiłku pokonywać mniejsze i większe odległości i ćwiczyć równowagę. Urządzenie jest bezpieczne, komfortowe, dostarcza rozrywki i sprawdzi się, zanim Martynka wróci do pełni zdrowia i sił.

Bon do sklepu z zabawkami

Dziewczynka marzy także o bonie do sklepu z zabawkami. Dla każdego dziecka, nawet zdrowego, jest to najwspanialszy prezent na świecie. Dla chorej Martynki to dodatkowo sposób, aby wygonić wszystkie smutki i lęki i zastąpić je beztroskimi zakupami w kolorowym, radosnym świecie zabawek.