Dziecięce fantazje

MS
Imię dziecka:
Martyna
Wiek:
13
Województwo:
małopolskie
Choroba:

ostra białaczka limfoblastyczna

W marcu 2016 roku Martynka trafiła do szpitala z ostrą infekcją, wybroczynami na ciele i bardzo złymi wynikami morfologii. Wcześniej zdiagnozowano u niej tylko anemię, ale niestety dokładniejsze badania wykazały ostrą białaczkę limfoblastyczną. Rozpoczęło się podawanie chemii i sterydów przerywane powikłaniami i koniecznością przetaczania krwi. Dziewczynka nadal walczy…

Laptop FANTAZJA SPEŁNIONA

Ciężka choroba i równie wyczerpujące leczenie źle wpływają na psychikę Martynki. Stała się nerwowa, płaczliwa, niespokojna. Rodzice chcieliby podarować jej coś, o czym marzy, aby nieco ukoić jej nerwy. Niestety nie stać ich na zakup laptopa, który jest najważniejszą fantazją ich córeczki.

iPhone 8

Stały kontakt z przyjaciółmi, dostęp do Internetu i możliwość robienia zdjęć, to dla nastolatków nieodłączny elemnt rzeczywistości. Dlatego Martyna marzy o nowym telefonie komórkowym. Jej upragniony model to iPhone 8 plus.

Bon do sklepu z ubraniami

Dziewczynka marzy także o bonie do sklepu z ubraniami. Jak dla każdej nastolatki, wygląd jest dle niej ważny. Dodatkowo zakupy w towarzystwie koleżanek czy mamy, to świetna zabawa i okazja do spędzenia ze sobą czasu.