Dziecięce fantazje

KSz
Imię dziecka:
Kacper
Wiek:
12
Województwo:
mazowieckie
Choroba:

guz Ewinga

W czerwcu 2016 roku Kacper trafił na nocny dyżur do szpitala z potwornym bólem ręki. Skierowano go na serię badań, które niestety potwierdziły najgorsze przypuszczenia - nowotwór złośliwy kości umiejscowiony na kości ramiennej. Chłopczyk przyjmuje chemioterapię i czeka na operację wycięcia guza i wstawienia endoprotezy.

Kolacja ze znanym kucharzem

Kacper jest wielkim fanem znanego mistrza kuchni – Michel Moran. Uwielbia oglądać programy kulinarne, w których Michel jest jurorem i po cichu marzy o spotkaniu z nim. Chłopiec byłby szczęśliwy, gdyby mógł zjeść ze swoim idolem kolację w jego warszawskiej restauracji. W grę wchodzi również spotkanie z Magdą Gessler lub Anią Starmach - to także wielkie kucharskie idolki Kacpra.

Keyboard FANTAZJA SPEŁNIONA

Przed chorobą Kacper intensywnie trenował z bratem piłkę nożną. Grał w szkółce piłkarskiej Legii Warszawa. Niestety teraz jest to niemożliwe i nie wiadomo, czy kiedykolwiek będzie… Na szczęście chłopiec nie załamuje się i chce się uczyć czegoś nowego – gry na instrumencie. Najbardziej marzy mu się keybord.

Smartfon FANTAZJA SPEŁNIONA

Kacper marzy o nowym smartfonie. Dotychczas dostawał tylko stare modele po rodzicach, dlatego teraz marzy mu się własny.