Dziecięce fantazje

AR
Imię dziecka:
Agnieszka
Wiek:
13
Województwo:
pomorskie
Choroba:

ostra białaczka limfoblastyczna

Agnieszka zachorowała jesienią 2014 roku. Bardzo długo cierpiała z powodu bólu brzucha i nieustępującej gorączki, chodziła z rodzicami od lekarza do lekarza, od szpitala do szpitala. W końcu wykonano rezonans, a następnie biopsję szpiku. Wyniki były jednoznaczne – ostra białaczka limfoblastyczna. Agnieszka rozpoczęła leczenie chemioterapeutyczne, które bardzo źle znosiła – przyjmowała morfinę, była dokarmiana workami żywieniowymi, miała potworne rany w buzi. Obecnie dziewczynka jest na chemii podtrzymującej w domu.

Spotkanie z Kamilem Bednarkiem

Agnieszka właściwie nie ma materialnych marzeń. Nie chce prezentów. Marzy tylko o jednym – o spotkaniu ze swoim idolem – Kamilem Bednarkiem. Uwielbia słuchać jego muzyki i chciałaby osobiście z nim porozmawiać, uścisnąć rękę i zrobić wspólne pamiątkowe zdjęcie. To byłby dla niej szczyt szczęścia.

Łóżko z biurkiem i szafką

Dziewczynce przydałoby się praktyczne urządzenie wielofunkcyjne łączące w sobie łóżko z biurkiem i szafkami. Agnieszka marzy o urządzeniu swojego małego, przytulnego kącika, a taki mebel z pewnością doda mu uroku i zapewni komfortowe warunki do nauki i odpoczynku.