Dziecięce fantazje

AK
Imię dziecka:
Aleksandra
Wiek:
16
Województwo:
pomorskie
Choroba:

anemia aplastyczna

Po kilku miesiącach diagnozowania i odrzucania kolejnych hipotez, lekarze stwierdzili u Oli ciężką postać anemii aplastycznej. Choroba ta polega na niewydolności szpiku kostnego, wskutek czego dochodzi do obniżenia ilości wszystkich komórek krwi. Ola była początkowo leczona surowicą, ale okazało się, że to nie wystarczy i konieczny będzie przeszczep. Po długich poszukiwaniach znaleziono pasującego dawcę i we wrześniu 2016 roku przeprowadzono zabieg.

Duży telewizor

Ola ucieszyłaby się, gdyby spełniła się jedna z jej największych fantazji, którą jest duży telewizor. Taka rozrywka przyda jej się w okresie rekonwalescencji po operacji. Na razie wszystkie dawne zainteresowania poszły w odstawkę i trzeba mobilizować siły do walki z chorobą.

Deskorolka elektryczna

Drugim marzeniem dziewczynki jest deskorolka elektryczna z rączką, w złotym kolorze. Jest to idealne urządzenie do zabaw, odbywania elektronicznych spacerów i ćwiczenia równowagi. Urządzenie jest bezpieczne, komfortowe, dostarcza rozrywki i sprawdzi się, zanim Ola wróci do pełni zdrowia i sił.