Dziecięce fantazje

Pp
Imię dziecka:
Patrycja
Wiek:
17
Województwo:
warmińsko-mazurskie
Choroba:

wrodzona łamliwość kości

Lekarze, jeszcze zanim Patrycja się urodziła, podejrzewali, na co jest chora i nie dawali jej najmniejszych szans na przeżycie. Dziewczynka przyszła na świat zdeformowana, z połamanymi kośćmi. Potwierdzono diagnozę: wrodzona łamliwość kości. Mimo tej ciężkiej genetycznej choroby Patrycja żyje do dziś. Miała już ok. 70 złamań kości i wiele operacji. Przed nią kolejne... Od kiedy pamięta porusza się na wózku inwalidzkim.

Piesek rasy shih tzu

Patrycja jest wrażliwą i troskliwą dziewczyną, która ogromną miłością darzy zwierzęta. Szczególnie bliskie są jej psy, dlatego od jakiegoś czasu marzy o własnym pupilu rasy shih tzu. Patrycji ze względu na ciężką chorobę trudno jest znaleźć przyjaciół, a taki futrzasty towarzysz byłby cudownym lekarstwem na samotność i przygnębienie. Dzięki niemu już nigdy nie byłaby sama.

Lot samolotem osobowym

Nastolatka ma także inne, nietypowe marzenie. Chciałaby odbyć lot samolotem osobowym. Fascynuje ją podniebny świat, który do tej pory był zupełnie poza jej zasięgiem. Dziewczyna pragnie na chwilę oderwać się od trudnej codzienności, odłożyć na bok wszystkie swoje ograniczenia, poczuć adrenalinę i poszybować wysoko, z dala od problemów…

Laptop z ekranem dotykowym FANTAZJA SPEŁNIONA

Ostatnim marzeniem Patrycji jest laptop z ekranem dotykowym. Nastolatka ma bardzo słabe ręce, dlatego potrzebuje sprzętu, który zapewniłby jej wygodę użytkowania i był dostosowany do jej możliwości. Choroba stawia przed dziewczyną wiele barier, a laptop pomógłby choć część z nich zlikwidować.