Dziecięce fantazje

Kn
Imię dziecka:
Kacper
Wiek:
8
Województwo:
świętokrzyskie
Choroba:

ostra białaczka limfoblastyczna

Kacper zachorował jesienią 2015 roku. Rodzice wezwali pogotowie po tym, jak ich synek dostał nagłego ostrego bólu brzucha i silnych wymiotów. Badania wykazały drastycznie niski poziom hemoglobiny, dlatego trzeba było natychmiast przetaczać krew. Początkowo lekarze nie podejrzewali najgorszego, ale po pobraniu szpiku nie było już wątpliwości – zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną. Kacper przeszedł kolejne cykle chemioterapii, a teraz przyjmuje chemię podtrzymującą w domu.

Xbox One S FANTAZJA SPEŁNIONA

Kacper to mały wielki fan konsoli telewizyjnych i gry Minecraft. Nigdy nie miał takiego sprzętu, ale od jakiegoś czasu jest to jego ogromne marzenie. Najbardziej chciałby dostać konsolę Xbox One S i grać na niej z dwójką swojego starszego rodzeństwa. Dzięki temu czas, jaki został do zakończenia leczenia, z pewnością upłynie znacznie szybciej i przyjemniej.

Rower FANTAZJA SPEŁNIONA

Drugim marzeniem chłopca jest rower, na którym mógłby poszusować przed siebie i zapomnieć o wszystkich smutkach.

Meble ogrodowe FANTAZJA SPEŁNIONA

Chłopiec wraz z rodzicami i trójką rodzeństwa mieszka w trudnych warunkach. 5-latek marzy o dużym stole ogrodowym z ławą, krzesłami oraz parasolem. Bardzo chce, żeby w ciepłe dni można było całą rodziną spędzać czas w ogródku.