Dziecięce fantazje

14907567-528106950647236-2495898204523329165-n
Imię dziecka:
Julia
Wiek:
7
Województwo:
małopolskie
Choroba:

ostra białaczka limfoblastyczna

Julia urodziła się z małopłytkowością, dlatego co miesiąc miała robioną kontrolną morfologię. Pewnego dnia rodzice dostali telefon, że wyniki są bardzo złe i trzeba wykonać dodatkowe badania. Niestety diagnoza była najgorsza z możliwych – rak. A konkretnie ostra białaczka limfoblastyczna. Dziewczynka miała wtedy zaledwie 3 miesiące. Przez następny rok przebywała prawie non stop w szpitalu i poddawana była chemioterapii. Później nadszedł czas na chemię podtrzymującą w domu oraz leczenie najróżniejszych powikłań związanych m.in. z problemami z wątrobą, zębami, skórą.

Zabawki FANTAZJA SPEŁNIONA

Julcia jest sama malutka i ma malutkie marzenia. Ponieważ jest zafascynowana bohaterami z „Psiego Patrolu” marzą jej się jakiekolwiek niespodzianki związane z tą bajką. Dodatkowo dziewczynka uwielbia koniki Pony oraz wszelkie artykuły do malowania, rysowania, wycinania oraz puzzle. Z pewnością uszczęśliwią ją: maskotki, gry, figurki lub artykuły plastyczne.

Rzeczy związane z końmi FANTAZJA SPEŁNIONA

Od niedawna Julia chodzi do szkoły i… jeździ konno. Uwielbia te wspaniałe zwierzęta i wszystko, co z nimi związane. Marzyła, żeby jak najwięcej rzeczy w jej otoczeniu miało koński motyw.