Dziecięce fantazje

Ep
Imię dziecka:
Ewelina
Wiek:
12
Województwo:
małopolskie
Choroba:

rak jajnika

Ewelina wiosną 2016 roku zachorowała na nowotwór złośliwy jajnika z rozsiewem do otrzewnej i wątroby. Gdyby nie nawracające bóle brzucha, które skłoniły lekarza do skierowania dziewczynki na usg, rak jeszcze długo pozostawałby w ukryciu. Leczenie polegało na wlewach bardzo silnej chemii, którą Ewelina wyjątkowo ciężko zniosła.

Bon do sklepu odzieżowego

Ewelinka marzy o bonie do sklepu odzieżowego. Dziewczynce ciężko było pogodzić się ze zmianą wyglądu spowodowaną chorobą. Kilka nowych, wesołych, kolorowych ubrań na pewno przywróci jej pewność i siebie i Ewelinka znowu poczuje się ładnie i dziewczęco.

Smartfon Samsung

Drugą fantazją, jaka zrodziła się w głowie dziewczynki jest smartfon firmy Samsung. Częste długie pobyty w szpitalu nauczyły ją, że to jedyny sposób, aby poradzić sobie z tęsknotą za bliskimi. Teraz także chciałaby mieć w każdej chwili możliwość zadzwonienia do rodziców oraz ukochanej, o rok starszej, siostry.

Szafa

Ostatnim marzeniem Eweliny jest duża szafa do pokoju. Taki mebel byłby idealnym dopełnieniem przytulnego kącika, jaki stworzyła sobie dziewczynka i pozwoliłby pomieścić wszystkie ubranka i dodatki. Ewelinka poczułaby się jak prawdziwa księżniczka w swoim królestwie!