Dziecięce fantazje

Wp
Imię dziecka:
Weronika
Wiek:
19
Województwo:
świętokrzyskie
Choroba:

ziarnica złośliwa

Jesienią 2016 roku mama Weroniki zauważyła na jej szyi dziwny guz. Poza tym córka nie miała żadnych innych niepokojących objawów i czuła się dobrze. Pediatra od razu skierował dziewczynkę do szpitala. Okazało się, że cierpi na ziarnicę złośliwą. Od tego czasu nastolatka przebywa praktycznie non stop na oddziale onkologicznym i przyjmuje chemię. Być może konieczne będą także naświetlania.

Netbook FANTAZJA SPEŁNIONA

Weronika jest w trakcie intensywnego leczenia i właściwie nie opuszcza szpitala. Z braku jakichkolwiek zajęć dopada ją nuda i przygnębienie. Bardzo chciałaby dostać netbooka, który dostarczyłby jej choć odrobinę rozrywki i dał trochę radości w tym smutnym miejscu.

Smartfon ze słuchawkami

Drugim marzeniem nastolatki jest smartfon. Jej upragniony model to złoty Samsung Galaxy J5. Jak każda dziewczynka w jej wieku zdaje sobie sprawę, że telefon jest najlepszym sposobem, aby podtrzymywać kontakty z rówieśnikami i na bieżąco wiedzieć, co się u nich dzieje. Zwłaszcza teraz, w szpitalu, jest to nie tylko przydatny gadżet, ale właściwie urządzenie pierwszej potrzeby. Idealnym dodatkiem do smartfona byłyby słuchawki douszne.