Dziecięce fantazje

Mw
Imię dziecka:
Miłosz
Wiek:
6
Województwo:
mazowieckie
Choroba:

rdzeniowy zanik mięśni

Większość maluchów kiedy kończy roczek, rwie się do chodzenia. Z Miłoszkiem było inaczej - nie chciał chodzić, sprawiało mu to trudność, krzywo stawiał nóżki. Niestety okazało się, że cierpi na genetyczną chorobę - rdzeniowy zanik mięśni typu 2. Schorzenie to jest postępujące i śmiertelne. Mimo rehabilitacji, która odbywa się dwa razy dziennie, chłopczyk nie chodzi już samodzielnie i jest w stanie poruszać się jedynie przy chodziku. Rodzice szukają pomocy u lekarzy za granicą i planują przeprowadzkę, aby tylko zapewnić synkowi jak najlepsze warunki leczenia i rehabilitacji.

Strój piłkarski i gadżety piłkarskie FANTAZJA SPEŁNIONA

Miłosz jest wielkim fanem piłki nożnej. Niestrudzenie kibicuje polskiej reprezentacji. Bardzo chciałby zobaczyć mecz na żywo i spotkać się z piłkarzami. Chłopiec marzył również o gadżetach reprezentacji, a najbardziej o stroju podobnym do tych, jakie noszą piłkarze reprezentujący nasz kraj.

Mecz piłkarskiej Reprezentacji Polski i spotkanie z piłkarzami

Chłopiec jest także wielkim miłośnikiem piłki nożnej. Uwielbia oglądać swoich idoli, kibicować im i cieszyć się, kiedy strzelają gole. Miłosz sam nigdy nie rozegra meczu, nie będzie mu dane zostać piłkarzem, ale byłby przeszczęśliwy, gdyby mógł wybrać się na stadion i obejrzeć ukochanych zawodników w akcji. Gdyby jeszcze mógł ich poznać, podać rękę i zrobić wspólne zdjęcie, byłby w siódmym niebie!