Dziecięce fantazje

Ko
Imię dziecka:
Karolina
Wiek:
18
Województwo:
małopolskie
Choroba:

ostra anemia aplastyczna

Choroba Karoliny dała o sobie znać latem 2015 roku w postaci olbrzymich siniaków i wylewów podskórnych. Wyniki morfologii wskazywały na bardzo niski poziom płytek krwi, ale zanim postawiono ostateczną diagnozę, minęło kilka miesięcy. W końcu okazało się, że dziewczynka cierpi na ostrą anemię aplastyczną, charakteryzującą się niewydolnością szpiku kostnego i obniżoną wartością wszystkich komórek krwi. Przez pół roku nastolatka musiała przebywać w izolatce, aż w czerwcu 2016 roku przeprowadzono przeszczep szpiku kostnego. Niestety stan chorej cały czas jest niestabilny, a do tego dochodzi dramatycznie niska odporność.

Konsola Xbox One S

Karolina to dziewczynka o wielu zainteresowaniach i wielu talentach. Maluje i gra na gitarze, ale chciałaby się także rozerwać i trochę poruszać. Jej marzeniem jest konsola Xbox One S z dwoma padami oraz zestawem gier ruchowych. Dzięki takiemu urządzeniu będzie miała szansę na nieskrępowaną zabawę połączoną z aktywnością ruchową. Kiedy stan nastolatki się poprawi, do wspólnych rozgrywek będzie mogła zaprosić przyjaciół, od których od wielu miesięcy jest całkowicie odcięta.

Telewizor

Drugim marzeniem Karoliny jest duży telewizor Samsung z zakrzywionym ekranem i uchwytem na ścianę. Mogłaby do niego podłączyć upragnioną konsolę i cieszyć się niesamowitymi efektami wizualnymi i dźwiękowymi. Z takim telewizorem każda gra i każdy film nabierze nowego, zapierającego dech w piersiach wymiaru.

Rower FANTAZJA SPEŁNIONA

Ostatnią fantazją dziewczynki jest rower. Jej wyśniony model to połączenie pięknego stylu z wyjątkową wygodą i bezpieczeństwem. Karolina z pewnością jeździłaby na nim z wielkim uśmiechem na twarzy, podziwiając okolice z najlepszej możliwej perspektywy.