Dziecięce fantazje

IZ
Imię dziecka:
Izabela
Wiek:
18
Województwo:
pomorskie
Choroba:

chłoniak Hodgkina

Iza zachorowała jesienią 2016 roku. Miała objawy typowe dla grypy, ale kolejne antybiotyki nie pomagały, a wyniki morfologii spadały. W końcu trafiła do szpitala i przeszła serię badań – rentgen, usg, tomografia. Lekarze stwierdzili obecność guza w śródpiersiu i płynu w płucach. Następne konsultacje i badania, aż padła ostateczna diagnoza – chłoniak Hodgkina w czwartym stadium. Od tej pory dziewczyna przyjmuje ciężką chemią, zdarza się, że trzeba jej przetaczać krew, a w przyszłości czekają ją naświetlania. Choroba jest mocno zaawansowana.

Duży tablet FANTAZJA SPEŁNIONA

Izie ciężko jest znieść przedłużające się pobyty w szpitalu. Tęskni za domem, za siostrami i bratem, przyjaciółmi. Nie może sobie znaleźć miejsca, choć jest niezwykle dzielna. Na oddziale bardzo by się jej przydał dobry, duży tablet, aby móc skontaktować się z bliskimi i zająć się czymś, co pozwoli jej myślom ulecieć daleko od onkologicznego koszmaru i szpitalnego łóżka.

Profesjonalny zestaw do manicure i pedicure

Iza chciałaby zostać w przyszłości kosmetyczką. Uwielbia szkolić się w kwestii robienia makijażu oraz ozdabiania paznokci. Z pogodą ducha mówi, że skoro nie ma teraz włosów, to zajmie się paznokciami. Marzy jej się profesjonalny zestaw do robienia manicure i pedicure z różnymi akcesoriami typu suszarka do paznokci czy zestaw do przedłużania.