Dziecięce fantazje

MW
Imię dziecka:
Miłosz
Wiek:
16
Województwo:
wielkopolskie
Choroba:

ostra białaczka limfoblastyczna

Miłosz stracił siły i apetyt w lipcu 2016 roku. Właśnie zaczęły się wakacje, a on nie miał na nic energii, był apatyczny i nie chciał bawić się z kolegami. Potem doszły do tego nocne poty, bezsenność i bóle brzucha. Przez dłuższy czas wyniki wszystkich badań wychodziły w normie, ale w końcu podczas kolejnego pobytu w szpitalu, lekarze zrobili biopsję szpiku. Niestety okazało się, że chłopiec choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Chemia i sterydy spowodowały zapalenie trzustki i jej niewydolność, dlatego leczenie onkologiczne musiało zostać na jakiś czas przerwane.

Zestaw Lego Bugatti Chiron FANTAZJA SPEŁNIONA

Miłosz jest ogromnym miłośnikiem konstruowania, projektowania i budowania z klocków Lego, dlatego wyśnił sobie zestaw Lego Technic Bugatti Chiron.

Wyjazd na zagraniczny mecz Reprezentacji Polski w piłce nożnej

Miłosz wraz z całą rodziną z ogromnym zapałem śledzi mecze naszej piłkarskiej drużyny, kibicuje jej i marzy, żeby kiedyś wyjechać za granicę, zobaczyć swoich idoli na żywo i osobiście ich poznać. Przed chorobą chłopiec sam grał w piłkę, ale w obecnej sytuacji jest to niemożliwe. Pozostają marzenia…

Drukarka 3D FANTAZJA SPEŁNIONA

Ostatnim marzeniem nastolatka jest niezwykła drukarka 3D.