Dziecięce fantazje

JC
Imię dziecka:
Jakub
Wiek:
15
Województwo:
małopolskie
Choroba:

3 wznowa neuroblastomy

Kuba pierwszy raz zachorował wiosną 2008 roku. Z powodu wymiotów i odwodnienia został skierowany do szpitala na kroplówkę. Tam USG wykazało 10-centymetrowego guza na nadnerczu. Diagnoza: nowotwór złośliwy – neuroblastoma. Chłopiec przeszedł chemioterapię, operację, autoprzeszczep, naświetlania, a następnie chemię w tabletkach. Niestety w 2010 roku choroba powróciła. Później w 2014… Obecnie Kuba walczy już z trzecią wznową raka i ciągle się nie poddaje!

Wycieczka do Legolandu

Kuba wprost przepada za zabawą klockami Lego – to jego cały świat! Wciąż buduje zadziwiając wszystkich wyobraźnią i rozwiązaniami technicznymi. Pewnie dlatego marzy o wycieczce do Legolandu – do krainy z jego snów, gdzie mógłby zanurkować w kolorowy świat klocków i całkowicie zatracić się w zabawie.

Zestaw Lego Minecraft FANTAZJA SPEŁNIONA

Drugą fascynacją chłopca jest gra Minecraft. Aby połączyć jedną pasję z drugą, Kuba wymarzył sobie zestaw Lego Minecraft Micro World The End 21107. Dzięki tym upragnionym klockom będzie mógł samodzielnie zbudować mini model popularnej gry internetowej.