Dziecięce fantazje

WZ
Imię dziecka:
Wiktoria
Wiek:
20
Województwo:
mazowieckie
Choroba:

choroba Leśniowskiego-Crohna

Choroba Wiktorii początkowo dała o sobie znać, powodując bóle brzucha, spadek wagi i ogólne złe samopoczucie. Wyniki badań też były niepokojące. Niestety okazało się, że przyczyną jest zapalna choroba przewodu pokarmowego – choroba Leśniowskiego-Crohna. Schorzenia tego nie da się wyleczyć ani farmakologiczne, ani za pomocą zabiegów chirurgicznych. Leki mogą jedynie złagodzić dokuczliwe, a nieraz i dramatyczne objawy.

iPhone

Wiktoria me jedno, absolutnie największe, marzenie. Od dawna pragnie mieć własnego iPhona 7 (najchętniej w srebrnym kolorze).  Dziewczyna wie, że jej fantazja jest droga, ale cierpliwie czeka na uśmiech od losu… Żadna inna rzecz nie ucieszyłaby jej tak bardzo jak wyśniony telefon.

Rower

Wiktoria uwielbia czytać, interesuje się chemią i biologią, a w wolnych chwilach odpoczywa na łonie przyrody. Bardzo chciałaby dostać rower, który pozwoliłby jej na długie wycieczki w gronie najbliższych i przyjaciół. Dziewczyna nie chce z powodu choroby rezygnować z życia, ale cieszyć się każdym dniem.