Dziecięce fantazje

MM
Imię dziecka:
Michał
Wiek:
12
Województwo:
pomorskie
Choroba:

mięsak trzustki z przerzutem do płuca

Michał zachorował wiosną 2015 roku na mięsaka głowy trzustki. Guz był na tyle duży, że początkowo operacja nie wchodziła w grę. Wdrożono bardzo silną chemię i dopiero jesienią lekarze przeprowadzili operację, a następnie poddali chłopca naświetlaniom. Leczenie było wyjątkowo agresywne, ponieważ to jeden z najgorszych typów nowotworu. Jak się później okazało, rak dał też przerzuty do płuc.

Niestety w sierpniu 2018 roku nowotwór zaatakował ponownie, tym razem w mięśniu nogi. Michał jest po kolejnej operacji, radioterapii i w trakcie chemioterapii. Dzielnie walczy dalej...

Smartfon Samsung Galaxy

Choroba sprawiła, że Michał jest nad wiek dojrzałym i mądrym chłopcem. Na szczęście rak nie zdołał mu zabrać jego dziecięcych marzeń. Największym z nich jest smartfon Samsung Galaxy S7 Edge w kolorze niebieskim. Dzięki niemu dni spędzane w szpitalu staną się krótsze i łatwiejsze do zniesienia.

Zestaw Lego "Turboczołg klonów" FANTAZJA SPEŁNIONA

Michał, podobnie jak jego starszy brat, jest fanem klocków Lego oraz Gwiezdnych Wojen. Chłopiec byłby przeszczęśliwy, gdyby dostał wymarzony zestaw Lego Star Wars „Turboczołg klonów” i mógł przenieść się w świat swoich ulubionych bohaterów i heroicznej walki.