Dziecięce fantazje

18944492-444656682569779-1540455655-n
Imię dziecka:
Natalia
Wiek:
8
Województwo:
mazowieckie
Choroba:

autyzm dziecięcy

Natalka jest dzieckiem autystycznym. Mówi tylko pojedyncze słowa, ma nieadekwatne zachowania, trudności w odnalezieniu się w większej grupie oraz bardzo osłabioną odporność, co powoduje, że więcej czasu spędza w domu z mamą niż ze swoimi rówieśnikami. Dziewczynka została zdiagnozowana w wieku 2 latek – rodziców niepokoił brak mowy, problemy z nauką chodzenia oraz ataki autoagresji. Dzisiaj Natalka uczęszcza do przedszkola integracyjnego i powolutku robi kolejne postępy.

Wyjazd do parku rozrywki Energylandia

Natalka najbardziej na świecie marzy, żeby pojechać wraz z mamą i bratem do parku rozrywki w Zatorze – Energylandii. To prawdziwy raj dla dzieci, z kilkudziesięcioma atrakcjami dla wszystkich grup wiekowych. Dziewczynka uwielbia wszelkiego rodzaju wesołe miasteczka, dlatego taki prezent byłby prawdziwym strzałem w dziesiątkę!

Zestaw Lego z samolotem i lotniskiem FANTAZJA SPEŁNIONA

Drugim wielkim marzeniem Natalki jest zestaw klocków Lego z samolotem pasażerskim i lotniskiem. Kilkulatka bardzo lubi tworzyć, budować, konstruować… Chciałaby w swojej zabawie przenieść się na lotnisko i wyruszyć samolotem w niezapomnianą podróż!