Dziecięce fantazje

Foto01
Imię dziecka:
Agata
Wiek:
18
Województwo:
kujawsko-pomorskie
Choroba:

mózgowe porażenie dziecięce

Agata urodziła się jako wcześniak i od początku swojego życia nie rozwijała się prawidłowo. Kiedy miała roczek, zdiagnozowano u niej mózgowe porażenie dziecięce. Na dzień dzisiejszy dziewczyna nie chodzi. Porusza się na wózku inwalidzkim, ale nie w pełni sprawnie, ponieważ jej ręce również odmawiają posłuszeństwa. Jest non stop rehabilitowana i przeszła operację rekonstrukcji stóp. Mimo ogromu trudności, jest pogodną i bardzo inteligentną nastolatką.

Wycieczka samolotem do Rzymu

Agata to otwarta, ciekawa świata dziewczyna. Ma mnóstwo zainteresowań i równie wiele planów i fantazji. Najbardziej marzy jej się wyjazd do Włoch – do Rzymu. Podróż samolotem, a potem kilka dni w Wiecznym Mieście to przepis na niezapomniane rzymskie wakacje!

Koncert Eda Sheerana FANTAZJA SPEŁNIONA

Agata jest wielką fanką brytyjskiego wokalisty - Eda Sheerana. Ogromnym marzeniem nastolatki jest wybrać się na jego koncert, który odbędzie się w sierpniu 2018 roku w Warszawie. Byłoby to dla niej ogromne przeżycie, które z pewnością dostarczy jej mnóstwo radości i na zawsze pozostanie w pamięci…