Dziecięce fantazje

IMG 20170620 100151
Imię dziecka:
Oliver
Wiek:
11
Województwo:
lubuskie
Choroba:

padaczka lekooporna

Oliver przez pierwsze 1,5 roku życia rozwijał się prawidłowo. Niestety w wieku 19 miesięcy dostał pierwszego ataku padaczki i od tej pory choroba zaczęła się posuwać w bardzo szybkim tempie. Chłopczyk stracił niemal wszystkie umiejętności, które zdążył już nabyć. Na dzień dzisiejszy ma obniżone napięcie mięśniowe, problemy z chodzeniem, mówi tylko pojedyncze słowa i sylaby, nie potrafi sam jeść, jest pampersowany. Do tego dochodzą zaburzenia zachowania i snu. Oliver wymaga nieustannej opieki.

Plac zabaw

Oliver, z powodu swojej choroby, nie ma kolegów. Zdrowe dzieci nie chcą się z nim bawić, chłopczyk często spotyka się z negatywnymi reakcjami. Dodatkowo publiczne miejsca zabaw nie są dla niego bezpieczne. Właśnie dlatego rodzice chcieliby mu stworzyć w domu lub na podwórku mini plac zabaw, na którym mógłby wesoło i bezpiecznie dokazywać.

Trampolina FANTAZJA SPEŁNIONA

Z powodu choroby chłopcu bardzo trudno jest nawiązywać nowe znajomości i często spotyka się z negatywnymi reakcjami ze strony innych dzieci. Dodatkowo publiczne miejsca zabaw nie są dla niego bezpieczne. Właśnie dlatego marzy o trampolinie do przydomowego ogrodu.