Dziecięce fantazje

141206
Imię dziecka:
Karol
Wiek:
9
Województwo:
warmińsko-mazurskie
Choroba:

padaczka lekooporna

Karolek od 4 miesiąca życia boryka się z wieloma chorobami: padaczką lekooporną, powodującą do 70 napadów dziennie oraz miopatią całego ciała, mięśni, stawów, narządów mowy. Dzięki ogromnym wysiłkom chłopczyk zaczął chodzić. Nadal jednak bardzo słabo mówi i ma duże problemy z rysowaniem i pisaniem. Kilkulatek podlega wielu poradniom specjalistycznym i ciągle przyjmuje ogromne ilości leków. Mimo to, ataki padaczki nie ustają. W tym roku zdiagnozowano dodatkowo autyzm.

Hulajnoga na dużych kołach FANTAZJA SPEŁNIONA

Karol bardzo chciał dostać hulajnogę na dużych kołach. Marzył o tym, by podczas jazdy czuć się wolnym i móc zapomnieć o codziennych przeciwnościach.

Zestaw podręczników FANTAZJA SPEŁNIONA

Kilkulatek jest dzieckiem bardzo pogodnym, uśmiechniętym, które dzielnie pokonuje swoje ograniczenia i chętnie się uczy. Jego leczenie pochłania jednak wszystkie oszczędności rodziny. Malcowi potrzebne są podręczniki i karty pracy „Szkoła za pasem”.

Laptop FANTAZJA SPEŁNIONA

Sytuacja epidemiologiczna na świecie spowodowała, że nauczanie przeniosło się do świata wirtualnego. Obecnie do kontaktu z nauczycielami i odrabiania lekcji niezbędny jest laptop. Karol chce się uczyć i rozwijać, jednak w jego domu jest tylko stary sprzęt, który nie daje mu takich możliwości. Dlatego chłopiec marzy o nowym, sprawnym laptopie.