Dziecięce fantazje

Paulinka
Imię dziecka:
Paulina
Wiek:
8
Województwo:
pomorskie
Choroba:

ostra białaczka limfoblastyczna

Kiedy Paulinka miała 2 latka stwierdzono u niej anemię, na którą zalecono odpowiednią dietę i leki. Wyniki się poprawiały, ale pojawił się za to ból nóżek. Kolejna morfologia była już niepokojąca. Dziewczynkę skierowano do szpitala, a tam zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną. Kilkulatka przez 7 miesięcy była leczona chemioterapią dożylną w szpitalu, a następnie przyjmowała chemie doustną w domu.

Rower

Paulinka marzy o dziewczęcym rowerze, czyli w jej ulubionym różowym kolorze, z koszyczkiem oraz pomponikami przy kierownicy. Kilkulatka pragnie nauczyć się jeździć na rowerze, żeby brać czynny udział w rodzinnych wycieczkach rowerowych.

Tablet

Dziewczynce marzy się też tablet z dużym ekranem i dużą ilością pamięci, który posłuży jej na dłuższy czas do nauki i zabawy podczas nużących godzin oczekiwania na wizyty lekarskie bądź badania.

Smartfon

Ostatnią fantazją Paulinki jest wytrzymały smartfon, np. MyPhone Hammer. Dzięki niemu będzie mogła na spacerach robić zdjęcia kwiatkom, motylkom i ptaszkom oraz w każdej chwili skontaktować się z ukochaną babcią.