Dziecięce fantazje

Zalacznik bez tytulu 00118
Imię dziecka:
Alicja
Wiek:
9
Województwo:
lubelskie
Choroba:

zespół Retta

6-letnia Ala z Łukowa urodziła się jako zdrowa dziewczynka. W pierwszym roku życia zauważono u niej wolniejszy rozwój motoryczny, ale dzięki systematycznym rehabilitacjom, nadganiała rówieśników. Niestety ok. 2 roku życia nastąpił regres – Ala zaczęła tracić wszystkie dotąd nabyte umiejętności. Zdiagnozowano u niej zespół Retta – chorobę neurodegeneracyjną, która będzie postępować. Od tego momentu zaczęła się walka o nią i intensywna rehabilitacja na wielu płaszczyznach. Można powiedzieć, że zdrowy umysł Alicji jest zamknięty w chorym ciele.

Mata do hydromasażu FANTAZJA SPEŁNIONA

6-latka uwielbia kąpiele, a szczególnie te z bąbelkami. Kąpiel i masaż działa rozluźniająco na mięśnie i jest jedną z form rehabilitacji, dlatego dziewczynka bardzo potrzebuje specjalistycznej maty do hydromasażu.

Przycisk Big Switch Twist

Big Switch Twist to specjalistyczny przycisk, który podłączony do komputera przejmuje funkcje kliknięcia myszką lub dowolnego klawisza. Dzięki takiemu urządzeniu Ala będzie mogła obsługiwać oprogramowanie edukacyjne, przełączać slajdy, włączać muzykę, filmy i wiele więcej.

Oprogramowanie edukacyjne

Ala to wesoły przedszkolak, który pragnie chłonąć wiedzę, dlatego bardzo by się ucieszyła z programów edukacyjnych typu: Switch Trainer, Pablo, Zabawy z literkami oraz Policzmy. Dzięki takim pomocom dziewczynka będzie miała szansę samodzielnie rysować, uczyć się literek i cyferek, kształtów oraz grać w różne gry.