Dziecięce fantazje

Karolinka-olak
Imię dziecka:
Karolina
Wiek:
12
Województwo:
świętokrzyskie
Choroba:

ostra białaczka limfoblastyczna

Choroba w życiu Karolinki i jej rodziny pojawiła się zupełnie nagle, tuż przed Bożym Narodzeniem w grudniu 2016 r. Wszystko zaczęło się od częstych infekcji i bólu w klatce piersiowej. Do tego doszły również pojawiające się wybroczyny na całym ciele. Po badaniach okazało się, że Karolinka cierpi na  ostrą białaczkę limfoblastyczną. Diagnoza była dla wszystkich szokiem. Na wiele długich miesięcy szpital stał się dla niej i jej mamy drugim domem - tylko, że z dala od najbliższych. Obecnie dziewczynka jest po wielu chemioterapiach i bolesnych zabiegach. Rozpoczęła chemioterapię podtrzymującą w domu.

Łóżko wielofunkcyjne

Karolinka najbardziej na świecie marzy o wielofunkcyjnym łóżku piętrowym połączonym z szufladami, szafą oraz półkami na książki i zabawki. Wspaniale, gdyby było w jej ukochanym różowym kolorze. Taki prezent byłby spełnieniem jej snów!

Iphone

Drugim marzeniem dziewczynki jest telefon z jabłuszkiem, również w kolorze różowym. Smartfon pozwoli Karolince na utrzymywanie kontaktów z rówieśnikami. Ze względu na dalsze leczenie, wizyty w szpitalu i niską odporność nie może jeszcze wrócić do szkoły.