Dziecięce fantazje

Img-20171011-151124
Imię dziecka:
Maksymilian
Wiek:
5
Województwo:
świętokrzyskie
Choroba:

chłoniak śródpiersia

Tragiczna historia malutkiego Maksia łączy się nierozerwalnie z chorobą jego starszego brata - Kacpra. Kiedy Maksiu przychodził na świat, u Kacpra zdiagnozowano nowotwór układu chłonnego. Po dwóch latach sytuacja się odwróciła. Kacper wyzdrowiał, za to w jego urodziny lekarze odkryli tę samą chorobę u Maksa. Mama chłopców, jak tylko zobaczyła pierwsze objawy u swojego młodszego dziecka, była pewna, że właśnie jest świadkiem powtórki dramatu. Maks jest leczony w dokładnie tym samym szpitalu, co jego starszy brat, ma tych samych lekarzy, idzie tym samym protokołem…

Samochód na akumulator

Maksiu jest jeszcze malutki, ale samochody to jego żywioł. Gdyby mógł mieć duży samochód na akumulator, w którym mógłby wozić swojego brata, na pewno byłby przeszczęśliwy!

Drewniany domek ze zjeżdżalnią i gniazdem do huśtania FANTAZJA SPEŁNIONA

Ogromnym marzeniem chłopczyka jest także przydomowy plac zabaw – taki z drewnianym domkiem, huśtawką – gniazdem oraz zjeżdżalnią. Maksiu, mimo choroby jest dzieckiem pełnym energii i radości życia, dlatego taki prezent byłby strzałem w dziesiątkę.

Wyjazd do Disneylandu

Ostatnim marzeniem kilkulatka jest rodzinna wycieczka do Disneylandu. Maks od pierwszych dni życia był rozdzielony z bratem z powodu choroby Kacpra, a teraz los po raz kolejny ich rozłączył, bo tym razem to Maks przebywa w szpitalu. Taki wyśniony wyjazd pomógłby chłopcom spędzić wspólne cudowne chwile radości, cieszyć się sobą i zapomnieć o wszystkich strasznych chwilach.