Dziecięce fantazje

Wp
Imię dziecka:
Wiktoria
Wiek:
17
Województwo:
mazowieckie
Choroba:

guz mózgu z przerzutami

Kiedy Wiktoria skończyła zaledwie 20 miesięcy, rodzice zauważyli, że zaczyna tracić równowagę, a do tego skarżyła się na ból główki. Kiedy objawy się nasiliły, dziewczynka trafiła do szpitala, a tam wykonano rezonans i wykryto 4-centymetrowego guza z wodogłowiem. Świat się zawalił… Rozpacz była jeszcze większa, kiedy po wynikach biopsji okazało się, że jest to bardzo rzadki, szybko rosnący nowotwór mózgu o IV stopniu złośliwości. Kolejne badania wykazywały kolejne przerzuty. Chemioterapia nie zadziała tak, jak trzeba. Następna też nie… Jak na razie została tylko radioterapia, która w najlepszym przypadku zatrzyma guza na jakiś czas. Zrozpaczeni rodzice szukają dalej innych możliwości za granicą.

Trampolina FANTAZJA SPEŁNIONA

Wiki ma zaledwie 2,5 roczku i mimo straszliwej choroby jest ciągle wesołą i energiczną dziewczynką, która uwielbia zabawy ruchowe. Właśnie dlatego jej marzeniem jest trampolina, która pozwoli jej się wyszaleć oraz spędzić wspólne radosne chwile z rodzicami i siostrzyczką, kiedy ta troszkę podrośnie. 

Akwarium z rybkami FANTAZJA SPEŁNIONA

Nasza malutka podopieczna uwielbia także zwierzęta, a już zwłaszcza jest zafascynowana rybkami. Potrafi na nie patrzeć godzinami. Bardzo chciałaby dostać własne akwarium, w którym mogłaby hodować piękne, bajecznie kolorowe i złote rybki, codziennie na nie patrzeć, karmić, opiekować się nimi i prosić o spełnienie trzech życzeń. A właściwie tylko tego jednego… Żeby być zdrową…