Dziecięce fantazje

Ako
Imię dziecka:
Antoni
Wiek:
6
Województwo:
świętokrzyskie
Choroba:

ostra białaczka limfoblastyczna

Rodzice Antosia w Dzień Dziecka usłyszeli, że ich jedyny synek cierpi na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Ta wiadomość spadła na nich niczym grom z jasnego nieba, ponieważ nigdy w życiu nie przypuszczaliby, że ból nóżek i pocenie się mogą być objawami tak straszliwej choroby. Chłopczyk rozpoczął przyjmowanie chemii i pierwszy etap leczenia spędza nieprzerwanie w szpitalu.

Laptop

Antoś, z dnia na dzień, został odcięty od swojego domu, zabawek, rodziny oraz innych dzieci. W tym trudnym czasie ukojenie przynosi mu oglądanie ukochanych bajek, dlatego marzy mu się prosty laptop, który mógłby mieć przy sobie w szpitalu.

Trampolina

Antoś, mimo swojej choroby, jak każdy kilkulatek uwielbia dokazywać, skakać i bawić się w ruchowe zabawy. Jego wielkim marzeniem jest trampolina ogrodowa, na której mógłby skakać do woli, jak tylko wyjdzie ze szpitala…

Wycieczka do ZOO

Nasz podopieczny to także wielki miłośnik zwierząt, który w domu ma pieska, chomika i świnkę morską. Kilkulatek chciałby zobaczyć inne stworzenia, zwłaszcza te egzotyczne, które zna tylko z bajek i filmów. Rodzinna wycieczka do dużego ZOO byłaby dla niego idealnym prezentem!