Dziecięce fantazje

Img-20180817-141136
Imię dziecka:
Liliana
Wiek:
5
Województwo:
podkarpackie
Choroba:

ostra białaczka limfoblastyczna, zespół Downa

Lilianka z małej miejscowości na Podkarpaciu w czerwcu 2018 roku trafiła do szpitala z bardzo wysoką gorączką i biegunką. Doszło do sepsy, ale nie to było najgorsze. U tej uroczej kruszynki zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną. Teraz Lila przyjmuje chemię i dzielnie walczy o swoje życie. Od kilku miesięcy przebywa nieprzerwanie w szpitalu. Dodatkowo dziewczynka ma zespół Downa, co mocno komplikuje leczenie i powoduje szereg skutków ubocznych.

Zabawkowa kuchnia FANTAZJA SPEŁNIONA

Lila to ogromna fanka zabaw w gotowanie. Jej mama opowiada, że w przedszkolu nie odstępowała na krok zabawkowej kuchni. Wielkim marzeniem maleńkiej dziewczynki jest mieć taką kuchnię u siebie w domu, zwłaszcza że do przedszkola prędko nie wróci... Wyśniony prezent choć trochę wynagrodziłby jej te trudne chwile i umilił długie dni w domu. 

Rowerek trójkołowy

Drugim wielkim marzeniem Lilianki jest mieć własny trójkołowy rowerek, który w razie potrzeby mogłaby pchać mama. Taki rowerek idealnie nadawałby się na wspólne spacery.

Domek dla lalek FANTAZJA SPEŁNIONA

Lila kocha zwierzęta, zajęcia plastyczne i zabawy lalkami w dom. Wielkim marzeniem dziewczynki jest drewniany domek dla lalek.