Dziecięce fantazje

44576926-2193660840901824-8128741093949833216-n
Imię dziecka:
Marta
Wiek:
18
Województwo:
pomorskie
Choroba:

dysfunkcja nerki

Do 12 roku życia Marty ani ona, ani jej bliscy nie mieli pojęcia, z jak ciężką chorobą mają do czynienia. Diagnozowanie rozpoczęło się z powodu potwornych bólów głowy, na które cierpiała dziewczynka. Ostatecznie okazało się, że jedna z nerek nastolatki nie funkcjonuje prawidłowo, potem doszły kolejne problemy z całym układem moczowym. Marta przeszła już kilka operacji, ale niestety jej nerki nie da się już uratować.

Wyjazd do Londynu na ul. Pokątną

Jednym z ukochanych zajęć Marty jest czytanie. Nastolatka pochłania książki w ogromnych ilościach, a jej ulubioną pozycją jest „Harry Potter”. Stąd wzięło się nietypowe marzenie – dziewczyna chciałaby wybrać się na wycieczkę do Londynu i zobaczyć słynną ul. Pokątną, na której bohaterowie książek J.K. Rowling zaopatrują się w czarodziejskie akcesoria.

Lekcje śpiewu

Nastolatka uwielbia także śpiewać i ma muzyczne zdolności. Właśnie dlatego chciałaby dostać możliwość uczestniczenia w profesjonalnym kursie śpiewu.

Lustrzanka FANTAZJA SPEŁNIONA

Marta ma też dobre oko, lubi obserwować świat dookoła, wyłapywać ciekawe detale i uwieczniać je na zdjęciach. Marzy jej się profesjonalna lustrzanka, która pozwoliłaby jej rozwijać artystyczną pasję.