Dziecięce fantazje

Sss
Imię dziecka:
Patryk
Wiek:
14
Województwo:
mazowieckie
Choroba:

osteosarcoma

Wszystko zaczęło się od bólu nogi, który rodzice tłumaczyli intensywnym wzrostem, w żaden sposób nie mogąc spodziewać się właściwej diagnozy. Do ferii zimowych w 2017 roku… Patrykowi spuchło prawe kolano, co zaalarmowało rodziców i doprowadziło do wizyty u lekarza rodzinnego. Ten skierował chłopca na prześwietlenie, a po nim ruszyła lawina badań zakończona druzgocącą diagnozą – nowotwór kości udowej. Patryk przeszedł chemioterapię i operację nogi, ale niestety to nie wystarczyło. Pod koniec 2018 roku lekarze wykryli wznowę w płucach. Znowu operacja, znowu chemia, a końca walki nadal nie widać…

Laptop gamingowy MSI

Świat Patryka, od czasu diagnozy, odwrócił się do góry nogami, ale chłopiec nadal ma swoje pasje, marzenia i plany na przyszłość. Bardzo chciałby dostać profesjonalnego laptopa MSI z parametrami odpowiednimi dla gracza. Gry to często jedyna, dostępna dla niego  i bezpieczna rozrywka.

Fotel dla gracza Diablo X-Player

Patryk marzy o fotelu dla gracza Diablo X-Player w kolorze czarno-zielonym. Nastolatek uwielbia grać z kolegami przez internet, a w tej chwili jest to jego jedyna forma kontaktu z rówieśnikami i właściwie jedyna rozrywka. Właśnie dlatego profesjonalny, super wygodny fotel byłby dla naszego marzyciela idealnym prezentem!