Dziecięce fantazje

W
Imię dziecka:
Adam
Wiek:
4
Województwo:
małopolskie
Choroba:

ostra białaczka limfoblastyczna

Wszystko zaczęło się w czerwcu 2018 roku. Adaś trafił do szpitala z bólem nóżek, gorączką, osłabieniem apatycznością, brakiem apetytu oraz wybroczynami na całej buzi. Kilka dni później zdiagnozowano chorobę i od tego momentu chłopczyk dzielnie walczy z białaczką. Bywały różne powikłania po chemioterapii, na początku leczenia Adaś nie stawał na nóżki, poza tym zdarzały się groźne infekcje oraz zapalenia płuc. Aktualnie zakończono leczenie szpitalne i malec przyjmuje chemię podtrzymującą w domu.

Domek ogrodowy SMOBY ze zjeżdżalnią

Marzeniem Adasia jest domek ogrodowy SMOBY ze zjeżdżalnią, który jest wspaniałą atrakcją na świeżym powietrzu. Chłopczyk marzy o nim, odkąd ujrzał podobny na placu zabaw oraz w szpitalu.

Rowerek FANTAZJA SPEŁNIONA

Drugim marzeniem Adasia jest rower. Jest to niezastąpiony pojazd, który sprawia mu tyle radości, że zapomina o całej chorobie. Z racji tego że Adaś wyrósł ze starego, marzy o większym, już poważniejszym 4-kołowym rowerku.

Zabawkowe pojazdy FANTAZJA SPEŁNIONA

Nasz mały podopieczny uwielbia wszelkie pojazdy – policyjne, strażackie oraz traktory. Marzy o takich zabawkach, zwłaszcza o zdalnie sterowanym samochodzie.