Dziecięce fantazje

W
Imię dziecka:
Adam
Wiek:
4
Województwo:
małopolskie
Choroba:

ostra białaczka limfoblastyczna

Wszystko zaczęło się w czerwcu 2018 roku. Adaś trafił do szpitala z bólem nóżek, gorączką, osłabieniem apatycznością, brakiem apetytu oraz wybroczynami na całej buzi. Kilka dni później zdiagnozowano chorobę i od tego momentu chłopczyk dzielnie walczy z białaczką. Bywały różne powikłania po chemioterapii, na początku leczenia Adaś nie stawał na nóżki, poza tym zdarzały się groźne infekcje oraz zapalenia płuc. Aktualnie zakończono leczenie szpitalne i malec przyjmuje chemię podtrzymującą w domu.

Trójkołowa hulajnoga

Adaś, pomimo choroby, jest bardzo energicznym i ruchliwym dzieckiem. W dodatku uwielbia wszelkiego rodzaju pojazdy, dlatego jego marzeniem jest hulajnoga z trzema świecącymi kołami. Chłopiec nie może się doczekać, kiedy będzie mógł wyruszyć na swoją pierwszą przejażdżkę!

Rowerek FANTAZJA SPEŁNIONA

Drugim marzeniem Adasia jest rower. Jest to niezastąpiony pojazd, który sprawia mu tyle radości, że zapomina o całej chorobie. Z racji tego że Adaś wyrósł ze starego, marzy o większym, już poważniejszym 4-kołowym rowerku.

Zabawkowe pojazdy FANTAZJA SPEŁNIONA

Nasz mały podopieczny uwielbia wszelkie pojazdy – policyjne, strażackie oraz traktory. Marzy o takich zabawkach, zwłaszcza o zdalnie sterowanym samochodzie.