Dziecięce fantazje

977553309106870 2885006206479368192 n
Imię dziecka:
Jakub
Wiek:
8
Województwo:
świętokrzyskie
Choroba:

ostra białaczka limfoblastyczna

Dwa dni po rozpoczęciu nauki w zerówce, Kubuś bardzo źle się poczuł. Chłopczyk był chorobliwie blady, skarżył się na ból nóżek. Zaalarmowana mama zabrała synka do lekarza, a ten od razu zlecił badania krwi. Niestety wyniki potwierdziły najgorsze – Kuba miał ostrą białaczkę limfoblastyczną. Wdrożono chemioterapię, ale niestety to nie był koniec nieszczęść. Malec przeszedł urosepsę, polekowe porażenie kończynowe (przestał chodzić na jakiś czas), operację wodniaka w główce… Leczenie nadal trwa, a Kubuś będzie potrzebował kolejnej operacji z powodu przebytych powikłań.

Przydomowy plac zabaw

Nasz podopieczny marzy o przydomowym mini placu zabaw ze zjeżdżalnią, huśtawką i piaskownicą. Ze względu na swój stan zdrowia Kuba nie może uczęszczać na publiczne place zabaw, dlatego taki przydomowy dałby mu mnóstwo radości i pełną swobodę zabawy.

Hulajnoga

Od jakiegoś czasu chłopiec ma jedno, największe marzenie – dużą, trójkołową hulajnogę. Podczas wizyty u kolegi Kuba zakochał się w takim sprzęcie i od tego czasu nie mówi właściwie o niczym innym. Taki prezent sprawiłby mu ogromną radość!