Dziecięce fantazje

Wiktor Nikielec
Imię dziecka:
Wiktor
Wiek:
7
Województwo:
warmińsko-mazurskie
Choroba:

guz pnia mózgu

10 października 2018 roku w rodzinie małego Wiktorka zatrzymał się czas… Zdiagnozowano u niego guz na móżdżku, który okazał się nowotworem o umiarkowanej złośliwości – zwojakoglejakiem. Wcześniej chłopczyk miał napadowe zawroty  i bóle głowy, wymioty i zaburzenia równowagi. Guz Wiktorka jest nieoperacyjny, umiejscowiony w bardzo niebezpiecznym miejscu, wokół wszystkich ważnych nerwów na móżdżku. Nie można w takiej sytuacji zastosować radioterapii, chemia również jest ryzykowna. Lekarze każą czekać i obserwować… Kilkulatka wychowuje tylko mama.

Konsola Play Station 4 FANTAZJA SPEŁNIONA

Nasz mały podopieczny ma jedno wielkie marzenie – chciałby dostać konsolę Play Station 4 wraz z grami o Harrym Potterze. Taki prezent rozgoniłby wszystkie smutki i pozwolił malcowi poczuć się jak prawdziwy czarodziej.

Klocki Lego Harry Potter

Wiktor jest wielkim fanem Harrego Pottera i uwielbia wszystko, co związane z nastoletnim czarodziejem. Jednym z marzeń chłopca są klocki Lego z serii nawiązującej do jego ulubionej postaci. Dzięki takiemu prezentowi nasz Podopieczny mógłby przenieść się w magiczny świat, w którym przyjaźń i odwaga zwyciężają wszelkie przeciwności, a takie doświadczenie dałoby mu siłę do walki w realnym świecie.