Dziecięce fantazje

Pawel Zawada
Imię dziecka:
Paweł
Wiek:
15
Województwo:
dolnośląskie
Choroba:

niezróżnicowany mięsak pleomorficzny z przerzutami

W 2018 roku w życie Pawła wkroczyła choroba. Chłopak musiał zamienić zwyczajne nastoletnie sprawy na niekończące się wizyty w szpitalach. Konieczna było chemio i radioterapia oraz usunięcie kości strzałkowej. Wszystko wskazuje na to, że po ciężkiej walce przeciwnik został pokonany, jednak pomimo operacji przeszczepienia nerwu Paweł nadal ma problemy z poruszaniem się. Leczenie obniżyło również jego odporność, w związku z czym nie może chodzić do szkoły ze swoimi rówieśnikami.

Laptop

W ciężkich chwilach odskocznią od choroby były dla Pawła gry komputerowe. Zainspirowało go to do wyboru swojej przyszłej ścieżki zawodowej. Chłopiec chce zostać informatykiem lub grafikiem komputerowym. Dlatego marzy o laptopie dla graczy, który pozwoliły mu rozwijać swoją pasję.

X-box FANTAZJA SPEŁNIONA

W wirtualnej rzeczywistości można być superbohaterem niezależnie od wyników badań. Dla Pawła granie jest szansą na zabawę oraz beztroskę i przestrzenią, do której nie mają wstępu choroby. Bardzo chciałby otrzymać x-boxa, dzięki któremu mógłby przeżywać nowe przygody.