Dziecięce fantazje

Zd 001
Imię dziecka:
Patryk
Wiek:
12
Województwo:
mazowieckie
Choroba:

Medulloblastoma -  guz móżdżku

Półtora roku temu u Patryka zdiagnozowano guza móżdżku. Podczas operacji usunięto część guza. Po operacji chłopiec nie rozpoznawał swoich rodziców. Szybko okazało się, że chłopiec ma przerzuty do pnia rdzeniowego kręgosłupa. Przeszedł szereg chemioterapii, naświetlania całego mózgu i kręgosłupa. W chwili obecnej pozostał mu niedowład prawej strony ciała. Szansa wyleczenia chłopca wynosi około 50%. 

Klocki Lego FANTAZJA SPEŁNIONA

Patryk uwielbia bawić się klockami. Najbardziej chciałby mieć zestaw LEGO CITY Pociąg – koniecznie żółty, którym mógłby się bawić ze swoim 3-letnim bratem Nikodemem.

 

Worek samochodzików FANTAZJA SPEŁNIONA

Patryk jest mądrym i dość poważnym jak na swój wiek chłopcem… Na co dzień Patryk prowadzi poważne dyskusje i czasem kłótnie z młodszym bratem Nikodemem, jednak kiedy Patryk jedzie do Centrum Zdrowia Dziecka, głównym tematem rozmów jest właśnie młodszy brat. W trudnych chwilach na wierzch wypływają braterskie uczucia. Patryk jest miłośnikiem Matchboxów i Hot Wheelsów. Marzy o wielkim worku pełnym tych samochodzików. Ma ich już sporo, ale takich pojazdów nigdy za wiele. Patryk powiedział, że jeśli któreś będą się powtarzały, to nic nie szkodzi, bo chętnie odda je bratu.

Telewizor FANTAZJA SPEŁNIONA

Patryk, jak każde dziecko uwielbia bajki. Bardzo chciałby mieć płaski telewizor, na którym mógłby śledzić przygody swoich ulubionych bohaterów z bajek Tomek i Przyjaciele oraz Stacyjkowo.