Dziecięce fantazje

Adas.JPG
Imię dziecka:
Adam
Wiek:
19
Województwo:
śląskie
Choroba:

Guz mózgu

Kiedy Adaś miał 4 miesiące lekarze wykryli guza mózgu. Od razu przeszedł dwie operacje. Przez kilka lat życia chłopczyk tylko leżał, do jego żył płynęła chemia. Następnie ponownie wykonano dwie operacje usunięcia guza. Teraz Adam nie przyjmuje już chemii. Resztki guza nadal tkwią w mózgu chłopca, ale nie rosną. Stan Adama jest stabilny, niestety chemioterapia spowodowała powikłania, z którymi chłopiec zmaga się do dziś, uszkodziła wzrok, słuch i nerki chłopca. 

Wyjazd z rodziną nad morze FANTAZJA SPEŁNIONA

Adam do niedawna wyjeżdżał jedynie do szpitali. Pakowanie toreb do tej pory kojarzy mu się wyłącznie z bólem. Adam poddawany jest rehabilitacji. Porusza się sam, ale nie jest w pełni sprawny. Zawsze musi mu ktoś asystować. Kiedy Adam miał 9 lat wyjechał z rodzicami na turnus rehabilitacyjny. Wtedy świat zaczął się otwierać. Adam kocha ludzi, kocha życie. Jest optymistą. Teraz jego hobby to podróże. Największym pragnieniem Adama jest wyjazd nad Bałtyk.

Laptop

Po przebytej chorobie, operacji, leczeniu Adaś niedowidzi. Do nauki i zabawy potrzebny jest mu własny laptop. Obecnie używa laptopa rodziców, na którym jest oprogramowanie dla osób niedowidzących, ale wielkim marzeniem jest własny sprzęt.