Dziecięce fantazje

Scan
Imię dziecka:
Monika
Wiek:
14
Województwo:
mazowieckie
Choroba:

nowotwór głowy.

Monika od ponad roku zmaga się z medulloblastomą - nowotworem. Przeszła operację, podczas której usunięto jej guz z główki. Obecnie jest w trakcie chemioterapii podtrzymującej. Całe leczenie znosi ciężko, bywa tak po chemii, że przez kilkanaście dni nie opuszcza swego pokoju.

Telewizor z DVD FANTAZJA SPEŁNIONA

Pokój Moniki jest jej spełnionym marzeniem, w którym zaznaje spokoju i ciszy, o której tak marzy gdy wróci ze szpitala. Monika jest bardzo wesołą i mądra dziewczynką, lubi uczyć się rysować, malować oraz oglądać ulubione bajki. Dlatego dziewczynka marzy o 21” telewizorze z wbudowanym DVD, żeby mogła oglądać ulubione filmy takie jak Clifford , Małe ZOO Lusi, oraz całe serie bajek z Barbie, odpoczywając we własnym łóżku.

Różowy aparat FANTAZJA SPEŁNIONA

Monika uwielbia fotografię. Jej pasją jest pozowanie do zdjęć. Posiada kilka albumów, które ciągle ogląda, gdy ma tylko siłę, by przypomnieć sobie chwile kiedy była zdrowa i maiła piękne blond kucyki na głowie. Dziewczynka bardzo chciałaby mieć różowy aparat cyfrowy.

Laptop

Marzeniem Moniki jest laptop. Wymarzonym kolorem sprzętu jest biały. Ale może być to też laptop innego koloru, ale z dołączoną białą naklejką. Taki laptop pomoże dziewczynce w nauce oraz pozwoli na oglądanie ulubionych filmów czy granie w gry komputerowe.