Dziecięce fantazje

Przemek-szpital-255
Imię dziecka:
Przemek
Wiek:
11
Województwo:
łódzkie
Choroba:

ostra białaczka limfo blastyczna.

Były wakacje, piękna pogoda a Przemek trafił do szpitala z silnym bólem kości i żuchwy. Po tygodniu zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną. I świat się zawalił.  Rozpoczęto agresywne leczenie, a po chemii Przemkowi było bardzo ciężko gdyż dołączyły się różne powikłania.

Konsola Xbox Kinect FANTAZJA SPEŁNIONA

Przemek od czasu do czasu wychodzi  do domu na przepustki. Mimo że jest bardzo słaby to  i tak  bardzo się cieszy, że może spotkać się z kolegami i kuzynkami, za którymi najbardziej tęskni. Kiedy jest w szpitalu, najczęściej przebywa w izolatce i nie ma kontaktu z dziećmi, jedynie z rodzicami. Jego życie przed chorobą było szczęśliwe i wesołe. Chociaż jest jedynakiem,  to nie było dnia żeby był sam. Z kolegami bawili się, grali na komputerze, ale najchętniej grali w piłkę nożną. Teraz Przemek nie ma tyle sił, żeby ganiać za piłką i marzy o ruchu przed telewizorem grając na konsoli xBox.

Lustrzanka cyfrowa FANTAZJA SPEŁNIONA

Przed chorobą Przemek z rodzicami często jeździł na wycieczki rowerowe po pięknej okolicy i podziwiał przyrodę i zwierzęta.  Lubił też z kuzynami łowić ryby - to była fajna zabawa. Teraz bardzo brakuje mu tych zabaw.  Ogromnym Marzeniem chłopca jest lustrzanka cyfrowa, którą robiłby zdjęcia zwierzętom i ptakom, bo jest ich miłośnikiem  i bardzo lubi fotografować.