Dziecięce fantazje

Kamil
Imię dziecka:
Kamil
Wiek:
20
Województwo:
małopolskie
Choroba:

Dziecięce porażenie mózgowe i inne wady wrodzone.

Kamil pozostaje pod stałą opieką wielu specjalistów w tym:  neurologa, okulisty, ortopedy, logopedy i psychologa. Kamil cierpi na lewostronne porażenie mózgowe. Chodzi z podtrzymaniem. Dodatkowo ma dziurkowatość mózgu i zanik nerwów wzrokowych oka lewego i prawego. Mimo, że każdy okulista stwierdza u chłopca praktyczną ślepotę obu oczu, to mama ma przeświadczenie, że jej synek jakoś widzi. Zanik nerwów wzrokowych jest chorobą nieuleczalną, ale w rozwoju ruchowym i umysłowym można bardzo dużo mu pomóc chłopcu.

Zabawki z bajek Cars i Klub Przyjaciół Myszki Miki FANTAZJA SPEŁNIONA

Kamil uwielbia bajki, zwłaszcza Cars i program Klub Przyjaciół Myszki Miki. Bardzo chciałby mieć zabawki z bohaterami z tych właśnie bajek.

Samochód na pilota FANTAZJA SPEŁNIONA

Kamil marzy o ogromnym samochodzie, którym mógłby sterować pilotem. A jego upragniony model to Zygzak Mcqueen z filmu Cars 2.

Gry an Xbox'a 360

Pomimo wielu stwierdzonych chorób Kamil jest bardzo wesołym i wrażliwym na krzywdę innych dzieckiem. W pełni rozumie swoją niepełnosprawność. Wszystko go interesuje, jest ciekawym świata chłopcem. Codziennie zaskakuje swoich rodziców. Ostatnio uwielbia… robić zdjęcia. Mimo, że nie powinien widzieć, gra na laptopie i Xboxie 360. Kamil marzy, żeby mieć dużo gier na tę właśnie konsolę, np. Ben Ten.